ZBULOHET ARSYEJA E TRISHTË PSE I DHA FUND JETËS BABAI I DY FËMIJËVE NË KORÇË (DETAJE TË REJA) – Albania Sot

ZBULOHET ARSYEJA E TRISHTË PSE I DHA FUND JETËS BABAI I DY FËMIJËVE NË KORÇË (DETAJE TË REJA)

Detaje të reja zbardhen për vdekjen e 56-vjeçarit në Korçë, i cili i dha fund jetës së tij ditën e sotme.

Mësohet se gjendja e tij ishte rënduar pasi djemtë emigrantë nuk kishin ardhur ta vizitonin për festat e fundvitit.

Sakaq, babi i dy fëmijëve shkruan Balkanweb, kishte pak kohë që ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Më shumë rreth ngjarjes:

Një burrë është gjetur i varur në banesën e tij në fshatin Mborje të Korçës.

56-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Sakaq, policia ka mbërritur në banesën e viktimës në vendin e quajtur “Ura e Mborjes” dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *