Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit – Albania Sot

Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit


Çështje fati apo jo, por Ramaduket se nuk i ka raportet mjaft të mira me energjinë. Pavarësisht faktit që shpesh përdoret fjala “burg” për shkelësit ndaj ligjit, referuar abuzimeve me energjinë, fati i kthehet në të kundërt kur ai duhet të përdorë ashensorin

Sot burimet kryeministrore tregojnë se ndërsa Rama u fut në ashensor, pas pak sekondash u fikën dritat. Me mjaft sportivitet këtë situatë e ka kaluar dhe herë të tjera, duke përdorur shkallët, bën me dije “Koha Jonë”, por sotfati nuk ishte ne anen e tij. 

Dy aletatët në qeveri, Edi Rama dhe Ilir Meta u takuan bashkë këtë paradite në zyrën e Kreut të Kuvendit. Ashtu si çdo të mërkurë, të dy diskutojnë për seancën parlamentare që pritet të zhvillohet nesër në Kuvend.
Loading...
Copy

About admin

Check Also

Rama shan Blushin: Vagabond, kush janë kriminelët? Blushi: Arben Ndoka

3 Mars 2016, Albania SOT –Pas një situate të nderë që ka filluar ditë më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *