Momenti kur Cristiano u godit në fytyrë nga lojtari i Deportivos (VIDEO) – Albania Sot

Momenti kur Cristiano u godit në fytyrë nga lojtari i Deportivos (VIDEO)

 

Real Madridi arriti që të mposht Deportivo La Corunan me rezultat 7-1 sot në Bernabeu me një ndeshje ku shkëlqyen të gjithë lojtarët Madrilen dhe padyshim se ishte ndeshja më e mirë e këtij sezoni.

Cristiano u rikthye tek golat në La Liga pasi shënoi dy gola në fitoren e sotme por gjithashtu në golin e dytë në minutën e 84’të ai u godit me këmbë në fytyrë nga një lojtar i Deportivo La Corunas.

Portugezi arriti që të qëllojë topin drejt portës por në fytyrë i filloi gjaku pas goditjes nga lojtari i Deportivos. Pas këtij aksioni, superylli Madrilen u largua nga ndeshja dhe shkoi drejt zhveshtores.

Ju ftojmë ta ndiqni videon e mëposhtme me momentin kur u dëmtua Cristiano:

Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *