Milan mposht Interin – Albania Sot

Milan mposht Interin


31 Janar 2016 Albania Sot


Milan fiton derbin e “Madonines” ndaj Inter me rezultatin e paster 3-0.

Alex ne min e 35 hapi serine e golave pastaj ishin Bacca dhe Niang qe vulosen rezultatin.

Nje ndeshje e tensionuar me Inter qe humbi 1 penallti dhe tranjeri i tyre Roberto Manchini u

perjashtua nga ndeshja pas protestave te shumta.Me kete fitore Milan ngjitet ne vendin e 6-te

ndersa Inter mbetet ne te 4-ten pozite.

Loading...
Copy

About admin

Check Also

Barça gjen alternativën e Coutinho, tentohet Ozil

Barcelona ka hedhur sytë nga mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, si alternativë e  Philippe Coutinho, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *