Këngëtari Ardian Bujupi në Paris gjatë sulmit, ja si është gjendja e tij – Albania Sot

Këngëtari Ardian Bujupi në Paris gjatë sulmit, ja si është gjendja e tij

Këngëtari Ardian Bujupi ka qenë në kryeqytetin e Francës mbrëmjen e djeshme, kur ndodhi edhe sulmi terrorist. Një prej përfaqësuesve të tij në Kosovë, Egzon Krasniqi, ka konfirmuar me anë të Facebookut se Ardiani është në Paris dhe koncerti për të cilin ka shkuar nuk do të mbahet.
Në mesazhet e shkëmbyera me përfaqësuesin e tij Ardian Bujupi e përshkruan gjendjen si kaotike me shumë policë në rrugë.
Loading...
Copy

About admin

Check Also

DROGË NË GOMAT E MAKINËS, ARRESTOHET NË DOGANËN E MURIQANIT TRAFIKANTI

Mbrëmjen e sotme policia kufitare e Shkodrës, ka arrestuar në pikën e Muriqanit një shtetas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *