Ja sa para ka fituar Ronaldo për një reklamë. – Albania Sot

Ja sa para ka fituar Ronaldo për një reklamë.

18 Shkurt 2016, Albania SOT  –Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të paguar në botë, e përveç pagës së majme që merr te Real Madridi ai fiton shuma marramendëse nga bota e marketingut.

Sipas “Football Leaks” thuhet se është arritur një marrëveshje mes Ronaldos dhe “Mobily”, një kompani telekomi në Arabinë Saudite, në të cilën thuhet se ka fituar 1.1 milion euro për vetëm një reklamë.
Loading...
Copy

About admin

Check Also

Barça gjen alternativën e Coutinho, tentohet Ozil

Barcelona ka hedhur sytë nga mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, si alternativë e  Philippe Coutinho, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *