Indi, Shpërthen gazi, 18 të vdekur në një dasmë – Albania Sot

Indi, Shpërthen gazi, 18 të vdekur në një dasmë

Së paku 18 vetë kanë humbur jetën dhe shumë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim gazi, që ka ndodhur në një hotel në Beavar, në perëndim të Indisë.

Shpërthimi ka ndodhur derisa ishte duke u mbajtur një dasmë.

Në rrezik për jetë janë edhe pesë persona që kanë pësuar djegie të rënda

© SYRI.net

Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *