Haxhiu: Thaçi e ka vendin në burg jo në Presidencë. – Albania Sot

Haxhiu: Thaçi e ka vendin në burg jo në Presidencë.

18 Shkurt 2016, Albania SOT  –Deputetja e Opozitës së Kosovës, Albulena Haxhiu në llogarinë së saj në Facebook ka thënë se Hashim Thaçi e ka vendin në burg e jo në Presidencë.

“Thaçi e ka vendin në burg dhe jo në Presidencë!”, ka shkruar Haxhiu, transmeton Koha.net.

Ndërkohë Haxhiu ka bërë thirrje që në seancën e nesërme, qytetarët të jenë të pranishëm para kuvendit në orën 10:00, pasi ajo mendon qe duhet të “ta shpëtojmë Kosovën nga një njëri si Thaçi.

“Opozita do ta pengojë brenda Kuvendit ndërsa qytetarët do ta kundërshtojnë jashtë!”, ka thënë në fund Haxhiu.
Loading...
Copy

About admin

Check Also

Ekzekutimi me automatik i Aleksandër Bardhit, burg dy të rinjve

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë për dy autorët e dyshuar të vrasjes së Aleksandër Bardhit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *