FOTO/ Shikoni një lloj bananeje që me shumë gjasa nuk e keni parë akoma, do suprizoheni – Albania Sot

FOTO/ Shikoni një lloj bananeje që me shumë gjasa nuk e keni parë akoma, do suprizoheni

Bananet janë një ndër frutat më të pëlqyera në botë.

Ata luftojnë edhe disa sëmundje si kancerin dhe astmën, e ndaj interesimi për to është shumë i madh.

Po një foto e fundit e shpërndarë në tëitter po i çmend të gjithë, pasi aty shfaqet një banane e dyfishtë, brenda një bananeje.

Fotografia e publikuar është cilësuar si e rrallë, e ndaj ka marrë mbi 40 mijë pëlqime dhe shumë shpërndarje.

© SYRI.net

Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *