albaniasot – Page 47 – Albania Sot

albaniasot

Rusi, fëmija bie nga kati i tretë dhe shpëton për mrekulli (Video)

Një fëmijë …

Read More »

Dibër, shkon në 30 numri i nxënësve të asfiksuar në shkollën e Shupenzës

Ka shkuar …

Read More »

Furgoni përplaset me kamionçinën, 7 persona të plagosur

Një aksident …

Read More »

Donald Lu takon studentët e Filologjikut: Mos keni nga ëndrrat e mëdha!

Ambasadori Donald …

Read More »

Nuk do ta besoni, kjo është adoleshentja më e fortë në botë

Një vajzë …

Read More »