albaniasot

Një banane në ditë ju shpëton jetën

Një banane …

Read More »

Sëmundjet që shëron lëkura e mollës, ndër to tensioni i lartë

Hipertensioni konsiderohet …

Read More »

VIDEO/ Njihuni me tortën më të çuditshme në botë. Ka formën e një nuseje dhe vlen 15 mijë dollarë

Torta, e …

Read More »

Zgjodhi të mos qëllojë të dyshuarin, shpërblehet me 175 mijë dollarë

Një oficer …

Read More »

Pako me substancë të bardhë në zyrën e Barack Obamës, ekipet anti-terror në vendngjarje

Një pako …

Read More »