albaniasot – Page 10 – Albania Sot

albaniasot

Mes Gjermanisë dhe Polonisë ka mosmarrëveshje për gazin rus

Kancelarja gjermane, …

Read More »

Zbuten raportet Turqi-SHBA, pas vizitës së Tillerson në Ankara…

Sekretari amerikan …

Read More »

FOTO/ Ushtarët kinezë lënë armët, marrin lopatat për …

Kina ka …

Read More »

VIDEO/ Qenushit i ngec putra në shkallët lëvizëse

Një qenush …

Read More »

Kërcënimi i inspektorëve që po hetojnë Skënderbeun, reagon presidenti i UEFA-s

Përmes një …

Read More »