Barça gjen alternativën e Coutinho, tentohet Ozil – Albania Sot

Barça gjen alternativën e Coutinho, tentohet Ozil


Barcelona ka hedhur sytë nga mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, si alternativë e  Philippe Coutinho, raporton Mundo Deportivo.
Ylli i Liverpoolit Coutinho ishte një nga lojtarët më të kërkuar nga blaugranët në merkaton e kësaj vere, por “The Reds” nuk hoqën dorë nga braziliani i cili shikohet si lojtar kyç në formacionin e Jurgen Kloop.
Gjermanit  i përfundon kontrata në fund të sezonit me Arsenalin  dhe spanjollët mund të tentojnë nënshkrimin me mesfushorin që në merkaton e janarit.
#albaniasot
Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *