admin – Page 77 – Albania Sot

admin

A u plagos për një femër Artan Gjermeni?!

Gjyqtari Artan Gjermeni u plagos …

Read More »

Zbulohet terroristi që hyri në Paris përmes Greqisë dhe Maqedonisë

Një person …

Read More »

Sekuestrohen 80 kg kanabis në Berat, 4 persona në pranga

Nga ana …

Read More »

Këngëtari Ardian Bujupi në Paris gjatë sulmit, ja si është gjendja e tij

Këngëtari Ardian …

Read More »