AKSIDENT FATAL NË FIER, MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN 26-VJEÇARI – Albania Sot

AKSIDENT FATAL NË FIER, MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN 26-VJEÇARI

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në fshatin Baltëz në afërsi të qytetit të Fierit.

Mësohet se shtetasi J.I, 26 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka goditur betonin e mbikalimit të autostradës.

Sipasojë e këtij aksidenti të rëndë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit.

Ndërkohë policia ka ngritur grupin hetimor, që po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

Loading...
Copy

About admin

Check Also

SHBA së shpejti stacion karburanti edhe në Hënë

Një prej premtimeve më të bujshme të Donald Trump para se të merrte detyrën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *