December 2017 – Albania Sot

Monthly Archives: December 2017

Here’s when all your favorite new phones might be coming out in 2018

Another year …

Read More »

AKSIONI, POLICIA ZBULON DROGË DHE ARMË TË FSHEHURA NË STANIN E 60 VJEÇARIT

Gjatë kontrolleve …

Read More »

AKSIDENT FATAL NË FIER, MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN 26-VJEÇARI

Një aksident …

Read More »

AKSIDENT I RËNDË NË FIER, MAKINA DEL NGA RRUGA, PLAGOSET SHOFERI

Një aksident …

Read More »

ZBULOHET ARSYEJA E TRISHTË PSE I DHA FUND JETËS BABAI I DY FËMIJËVE NË KORÇË (DETAJE TË REJA)

Detaje të …

Read More »