November 2015 – Albania Sot

Monthly Archives: November 2015

Policia kalon në gatishmëri të përforcuar, punon edhe me SHISH

Policia e …

Read More »

Zbulohet terroristi që hyri në Paris përmes Greqisë dhe Maqedonisë

Një person …

Read More »

Sekuestrohen 80 kg kanabis në Berat, 4 persona në pranga

Nga ana …

Read More »

Këngëtari Ardian Bujupi në Paris gjatë sulmit, ja si është gjendja e tij

Këngëtari Ardian …

Read More »